February 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Zoom Player Free – Medya Oynatıcı

Zoom Player Windows PC için güçlü, esnek ve özelleştirilebilir DVD ve ücretsiz medya oynatıcıSmart Play teknolojisini kullanarak, daha fazla medya biçimlerini daha az güçlükle, geliştirilmiş kararlılık ve daha yüksek performans ile oynatmayı sağlar.

Zoom Player Free Windows 7/XPVista işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Zoom Player Home Ultimate Media Player oluşturmak için devam eden bir süreci temsil ediyor.Kullanıcı arayüzü ve fonksiyonları üzerinde benzersiz bir kontrole izin veriliyor. DVD ve High Definition klavye, fare ya da uzak bir cihaz ile uzaktan kumanda herşey üzerinden oynatma imkanı sağlıyor. Zoom Player Home Free, ücretsiz, süresiz sürümünü kullanabilirsiniz.

8.11 İle Gelen Yenilikler;

  •  Varsayılan Onyx yeni widget’lar ve güç özellikleri ile skin yenilenmesi olmuştur.
  •  Çok daha güçlü bir ses ve altyazı akışı seçim arayüzü.
  •  LIRC Uzaktan Kumanda desteği.
  •  Geliştirilmiş TCP / IP uzaktan kumanda.
  •  Daha güçlü lojistik arayüz motoru.

Desteklenen Video Formatları:

DVD, BluRay (Ana Movie oynatma Decrypted), AVI, QuickTime (MOV / HDMOV), XviD, DivX, Windows Media (WMV / ASF), Flash Video (FLV), Flash (SWF), Cep Telefonu 3GPP (3GP/3G2) Kamera (MOD / TOD), OGG Filmi (OGM), Theora (ÖGV), Real Media (RM / RMVB), VideoCD (VCD), Super VideoCD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Programı (M2V/VOB/MOD ), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/M2TS/MTS/PVA/TOD), MPEG4 (SP / ASP), H.264 (MPEG4 AVC), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6 VP7, Dijital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI / FLC) oynatıcı.

Desteklenen Ses Formatları:

MP3, Windows Media (WMA), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), OGG Vorbis (OGG), Ücretsiz kayıpsız ses CODEC (FLAC), CD-Ses (CDA), Dolby Digital (AC3), Cep Telefonu, Dijital Tiyatrosu (AMR) Surround (DTS), LPCM, Monkey Ses (APE), Real Media (RA), MusePack (PPK), OptimFROG (SOD), (​​SHN) kısaltın, Gerçek Ses (TTA), WavPack (WV), Apple kayıpsız Ses Kodlaması (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), Wave Ses (WAV), SHOUTcast (Streaming), AIFF, MO3, IT, XM, S3M, MTM, umx.

Desteklenen İnteraktif Formatlar:

DVD, Hypertext Markup Language (HTML), Flash (SWF)

Desteklenen Resim Formatları:

JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW , PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, CEL, PIC, PCD, CUT, PSP, PN

Zoom Player Türkçe Yama: Türkçe Dil Desteği

Boyutu: 8,13 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce/Türkçe yama

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Zoom Player Free Türkçe İndir (8.5.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status