March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm PRO: Antivirüs ve kimlik hırsızlığına karşı tam koruma paketi.

ZoneAlarm PRO, bilgisayarınızı zararlı yazılımlara ve kimlik hırsızlığına karşı tam bir koruma sağlayan ileri düzey teknolojisi ile muhteşem bir program.

ZoneAlarm PRO içindeki mevcut paketler; Güvenlik Duvarı + Antivirüs + Spyware Önleme + Kişilel Bilgileri Hırsızlığa Karşı Koruma Paketi.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağ, Program ve İşletim Sistemi Güvenlik Duvarları ile bilgisayar korsanlarına karşı görünmezdir, bilgisayarınızı işletim sistemi çekirdeğine kadar korur. Spam önleme, reklam engelleme, ID kilidi ve kablosuz bilgisayar koruma özellikleri ile kişisel bilgilerinizi korur, can sıkıcı reklamları engeller.

Yeni Identity Theft Protection Center (Kimlik Bilgilerini Hırsızlığa Karşı Koruma Merkezi) işlevi sayesinde bilgisayarınızda, İnternet’te ve gerçek dünyada bulunan bulunan kişisel bilgilerinizi korur. ZoneAlarm Pro, spam’ların bilgisayarınıza girmesini engeller, bilgisayarınızda bulunan spyware’leri siler ve tehlikeli sitelere karşı ekstra koruma sağlar.

Spy Site Blocking özelliği sayesinde spyware dağıtan sitelere yanlışlıkla girmenizi önler, bu tür sitelerden spyware bulaşmasını da engeller. Spyware tarama işlevi sayesinde bilgisayarınızdaki spyware’leri otomatik olarak bulur. Tehditleri sürekli siler, çekirdek düzeyine yerleşen silinmesi zor spyware’leri bile siler.leri siler ve tehlikeli sitelere karşı ekstra koruma sağlar. Spy Site Blocking özelliği sayesinde spyware dağıtan sitelere yanlışlıkla girmenizi önler, bu tür sitelerden spyware bulaşmasını da engeller.

ZoneAlarm PRO indir

ZoneAlarm PRO programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 36.58 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ZoneAlarm PRO İndir (12.0.118)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status