March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2017 internet kullanıcıları için temel koruma sağlayan ücretsiz antivirüs ve güvenlik programıdır. Dinamik bir güvenlik duvarının güvenliğini, internet kullanımı uygulamaları üzerinde tam kontrol ile birleştiren ZoneAlarm, davetsiz misafirlere karşı koruma sağlar. ZoneAlarm’a bilgisayarınızı nasıl kullandığınızı söylerseniz, güvenlik duvarı yalnızca onayladığınız ve başlattığınız trafiklere izin verir.

ZoneAlarm Free Antivirus, kişisel ve kar amacı gütmeyen kullanım için ücretsiz olarak sunulmaktadır. ZoneAlarm Free Antivirus Firewall, maksimum koruma ve performans için ZoneAlarm Antivirus ve Firewall’u sorunsuz bir şekilde bütünleştiren bir üründür. Virüsleri, casus yazılımları, truva atları, solucanları, botları ve rootkitleri tespit eder ve engeller; geleneksel anti-virüs korumasını atlayan yeni saldırıları tespit edip durdurmak için şüpheli davranışlar için programları izler.

Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2017 ile bilgisayarınızı virüslerden ve zararlı yazılımlardan (malware) koruma sağlayabilirsiniz. Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza gizlice erişmesini engeller. Kimliğinizi ve çevrimiçi gizliliği koruyarak, güvenli bir şekilde internette gezinme imkanı sağlar.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İndir (12.0.118)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status