Yüz Pürüzsüzleştirme Programı: Kaliteli resim ve fotoğraf düzenleme programı.

Resimlere, fotoğraflara mükemmel görünüm kazandırmak ister misiniz? Kendi çektiğiniz resimleri, fotoğrafları bilgisayara yükleyin ve bu mükemmel program ile görüntüleri netleştirin.

FaceFilter adındaki program, resim ve fotoğrafları netleştirmek için rötuş ve güzellik seti içeren harika bir program. Programın en çekici özelliği ise yüz pürüzsüzleştirme araçları içermesidir. Yüz fotoğraflarınızı netleştirmek için yardımcı bir program.

Ayna karşısında nasıl makyaj yapıyorsanız, bu program sayesinde de resimlere ve fotoğraflara makyaj yapabilirsiniz. Yüz lekelerini temizlemek, doğal cilt yumuşatma, göz altı torbalarını azaltma, yüz şeklini değiştirme vs muhteşem özellikler sunan program paketidir.

FaceFilter indir-yuz temizleme-puruzsuzlestirme programı

Program dört farklı görünüm modu sunuyor. ayrıntılı yüz dizaynı ile doğru sonuçlar alacaksınız. Yüzü değiştirmek için 500’e yakın görsel şablonlar, yüksek çözünürlüklü görüntü aktarma ve daha fazlası.

Cilt geliştirme özellikleri de içeriyor. Cilt renk tonunu ayarlayabilirsiniz. Yağlı ciltler ile başa çıkabilirsiniz. Pürüzsüz bir cilt için mutlaka denemelisiniz.

FaceFilter programı ayrıca yüz makyajı yapmayı da sağlıyor. Mükemmel dudaklar, göz kalemler ile resimleriniz üzerinde muhteşem değişimler yapın.

FaceFilter indir-makyaj yapma programi

FaceFilter resim düzenleme programı XP SP2, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur.

Boyutu: 157.17 MB

Lisans: Deneme Sürümü (15 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 10 Mayıs 2014

    salam

"Yüz Pürüzsüzleştirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status