March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yandex.Store Uygulaması

Yandex.Store Android için bir uygulama mağazası ™
50.000 üzerinde uygulama
Hızlı ve kolay uygulama arama
Mobil faturalama aracılığıyla veya bir banka kartı ile ödeme
Kaspersky anti-virüs koruması
Otomatik uygulama güncellemeleri

Yandex uzun yıllardır Rusya’da Google’ın önünde faaliyet gösterse de ülkemize yakın zamanda giriş yapmış internet devlerinden bir tanesi. Arama motorundan tutun da haritalar servisine ve web tarayıcısına kadar onlarca konuda girişimler gerçekleştiren şirketin en son yeniliği ise Android akıllı telefonlar için hazırlamış olduğu uygulama mağazası Yandex.Store oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’e alternatif olarak hazırlanan uygulamayı elbette Google Play’de bulmak mümkün değil ancak Yandex uygulama dosyasını yayınlamış durumda. Ayrıca kurulum sırasında görebileceğiniz gibi Yandex.Store Kaspersky tarafından da düzenli olarak taranıyor ve böylece kullanıcıların güvenlik tehditleri ile karşılaşma riski oldukça azaltılıyor.

yandex store android

Zira Google’ın resmi mağazasındaki uygunsuz içerikli ve güvensiz uygulamalar Yandex.Store’da böylece yer bulamıyor ve kullanıcılar için güvenli bir uygulama kaynağı olabiliyor. Uygulamalara dair açıklama ve puanlamalar da elbette Yandex.Store içerisinde yer alıyor.

Şimdilik sınırlı sayıda uygulama yer alsa da kısa süre içerisinde bunların yüksek adetlere ulaşması ve Android kullanıcılarına tam bir mağaza hizmeti vermesi mümkün olacak.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Yandex.Store İndir – Android" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status