December 3, 2021


Güvenli ve Kalıcı Dosya Silme Programı

XL Delete, güçlü silme motorunu kullanarak hassas ve özel dosyalarınızı kalıcı olarak silecek güçlü, güvenli ve kalıcı dosya silme programıdır. XL Delete her türlü dosyayı, tüm klasörleri ve hatta internet çerezlerini, internet geçmişini ve önbellek dosyalarını kalıcı olarak kaldırabilir. XL Delete ile kaldırılan dosyalar dosya kurtarma yazılımı kullanılarak geri yüklenemez.

Birçok kişi geri dönüşüm kutusunun boşaltılmak ile bir dosyayı sonsuza dek sileceğini düşünüyor. Bu doğru değil, bir dosyayı silip geri dönüşüm kutusundan boşalttığınızda, dosya aslında sabit sürücünüzdedir. Geri dönüşüm kutusunu boşalttığınızda gerçekleşen tek şey, Windows’un dosyanın sabit sürücüsündeki alanı üzerine yazması ve böylece gerektiğinde alanı yeniden kullanmasıdır. Bu, özel veri kurtarma yazılımının aslında dosyanın silinmesini geri almasını ve tüm özgün içeriğini görüntüleyebilmesini sağlar. Bilgisayar korsanlarını ve kimlik hırsızlarının silinmiş dosyalarından geçmesini ve şifrelerinizi, kredi kartı numaralarınızı ve diğer gizli bilgilerinizi bulmasını önleyin.

XL Delete ile bir dosyayı sildiğinizde, dosya kurtarma yazılımının dosyanın silinmesini önlemek için özel veri toplama yöntemlerini kullanarak birkaç kez dosyanın üzerine yazılır. XL Delete, orijinal dosya adını ve dosya boyutunu veri kurtarma yazılımından gizlemek için birçok şaşırtma tekniğini de içerecektir.

XL Delete ile güvenli ve geri dönüşümsüz dosya silmek mümkündür. Sildiğiniz dosyaların kurtarılamadığından emin olarak gizliliğinizi korur. Eski silinmiş dosyaları sabit diskinizden kalıcı olarak kaldırır. Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Safari geçmişini, çerezleri ve geçici dosyaları temizler. XL Delete ile kimlik hırsızlarının kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızdan almasını önleyebilirsiniz. Eski PC’nizi veya dizüstü bilgisayarınızı bağışta bulunmadan veya satmadan önce temizleyin.

XL Delete programının 15 günlük deneme sürümüdür. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista sistemlerinde çalışmaktadır. 8.23 MB’lık dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"XL Delete Son Sürüm İndir – Güvenli ve Kalıcı Dosya Silme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status