Gelişmiş Video Dönüştürme Programı

Xilisoft Video Converter Standart video ve ses dosyalarını düzenlemek ve hareketli görüntülere dönüştürmeyi sağlayan zengin bir program. 150 video formatı destekler.

Xilisoft Video Converter Standart yeni sürümü ile şimdi 5 kat daha hızlı.

Xilisoft Video Converter, kolay, hızlı, güvenilir bir video dönüştürme programı. Tüm popüler formatlar arasında standart video dönüştürme, aynı zamanda 3D video yanı sıra 3D videoları dönüştürmeyi destekler. Artık PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google telefonları, iPad, iPad2 ve diğer dijital multimedya cihazlarda oynatmak için video, ses, ve animasyon görüntüleri dönüştürebilirsiniz. Tüm Xilisoft Video Converter ile mümkün olmaktadır.

Xilisoft Video Converter

High Definition

HD videoları (MKV H.264/AVC, TS, AVCHD) dönüştürme desteği. Gruplar halinde dönüştürme ile zaman kazanın. Çoklu çekirdek desteği, hızlı dönüşüm anlamına gelir.

Özelleştirilebilir Video Çıkışı

Video kırpma, video kesme, sanatsal efektler (Eski Film Etkisi, Siyah ve Beyaz, vb) uygulamak, altyazı / film mzüiği / filigran eklemek, dosya birleştirme ve video bölme, video dosya boyutunu ayarlamak ve çok daha fazlası!

Çeşitli aygıtlar için video dönüştürün

IPod, iPad, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox ve daha fazlası gibi çeşitli aygıtları destekler. Çatışma olmadan veya yavaşlatan arka planda çalıştırın.

Boyutu: 36,17 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Xilisoft Video Converter Standart 7.3.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status