March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC OS X İçin Ücretsiz Media Center: XBMC Media Center

XBMC Linux, Mac OS X, Windows ve XBox için ödüllü bir medya merkezi uygulamasıdır. XBMC Media Center MAC OS X işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür.

Yeni XBMC AudioEngine aracılığıyla DTS-MA ve Dolby True-HD gibi HD ses desteği. Canlı TV ve PVR desteği. Anime için h.264 10bit (aka Hi10P) video yazılımı kod çözümü. Linux 64bit desteği MAC OSX 64bit desteği. Xeritabanı çok sayıda ek resim türlerini uyum sağlayarak, gelişmiş görüntü desteği.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahududu PI için destek. Android platformu için ilk destek. Windows için XBMC içinde Airplay ses dahil tüm platformlar genelinde Geliştirilmiş Airplay desteği diğer platformlar. Windows ve Linux Geliştirilmiş denetleyicisi desteği. Kütüphanede Gelişmiş Filtreleme. Gelişmiş UPnP paylaşımı. Çeviriler Şimdi Transifex tarafından desteklenmektedir.

Medya Yönetimi: XBMC görüntüleme ve ses, video ve resim formatları oynatmayı destekler. XBMC size hızlı ve anında erişim sağlamak için tüm medya düzenlemeyi sağlayan gelişmiş bir kütüphane yönetim sistemi vardır.

Akışkan Arayüz: XBMC, sezgisel, çok esnek ve kullanımı kolay bir kullanıcı dostu arayüzü sağlar. Arayüz kullanıcı tarafından oluşturulan veya indirilebilir skin, temalar ile tamamen özelleştirilebilir.

Eklentiler: XBMC kullanıcı ve geliştiricilerin kendi scriptlerini ve kendi widget’lar ve kontrolleri kullanarak XBMC içinde çalıştırma eklentileri yazmak için izin veren bir dahili Python yorumlayıcısı vardır. Ayrıca uzaktan kontrol edilmesine olanak tanıyan yerleşik bir web sunucusu vardır.

XBMC Media Center artık Kodi yeni ismiyle sunulmaktadır.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"XBMC Media Center Türkçe İndir (12.0 RC 3) MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status