WorldWide Telescope (Web Client): Teleskop programının web tabanlı versiyonu.

WorldWide Telescope, uzay meraklıları için web tarayıcı üzerinde tüm gökyüzünü izlemeyi sağlayan ücretsiz, sanal bir teleskop uygulaması.

WorldWide Telescope programının web tabanlı versiyonu sayesinde, herhangi bir yükleme ve kurulum yapmadan web tarayıcı üzerinden kolayca yine aynı şekilde gökyüzünü keşfedebilirsiniz. WorldWide Telescope programı bilgisayara yüklemek ve bilgisayar üzerinde kullanmak için WorldWide Telescope Windows Client versiyonunu indirebilirsiniz.

Uzay tabanlı teleskoplar görüntüleri bir araya getirir ve 3D navigasyon ile birleştirerek, evreni keşfetmeyi sağlar. Gökyüzünde ilginç yerleri keşfedin. Başkaları ile paylaşmak için gökyüzü turu yaptıktan sonra, kendi verilerinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

WorldWide Telescope Web tabanlı bir versiyonu da mevcut. Bu sürüm HTML5 veya Silverlight kullanarak PC ve Intel Mac OS X üzerinde bir web tarayıcısı içinde evreni izlemeyi sağlar.

WorldWide Telescope bir anlamda Google Earth programına rakip durumunda. Ayrı kategorilerde yer alsa da, bu konuda rekabet halindeler. Yine de, muhteşem bir deneyim sunuyorlar.

WorldWide Telescope indir-teleskop programi

WorldWide Telescope programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 94.97 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WorldWide Telescope İndir (Web Client)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status