March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Word Alternatifi Program

Microsoft Word alternatifi ücretsiz program arayanlar için faydalı olacağını düşündüğüm bir programı paylaşmak istedim. Tabi ki Word’un sunduğum özellikleri sunamaz. Metin yazma ve düzenleme için ideal bir program işte.

Dalenryder Writer, bazı Word alternatifi programlar kadar da iyi olmayabilir ama sunduğu bazı özellikler ilgimi çekti diye sizinle paylaşmak istedim. Word alternatifi denince akla gelen metin yazımı için sunulan özelliklerdir. Ama bu program öyle değil. Evet metin yazmak ve düzenlemek, hazırladığınız dosyaları Word (.doc) formatında kaydetmeyi de sağlıyor ama ekstra sunduğu fonksiyonlar var.

Sponsorlu Bağlantılar

Dalenryder Writer programı, dahili olarak hesap makinesi, web tarayıcı, sesli metin okuma ve PDF açma/okuma fonksiyonları içeriyor. Evet şimdi, program biraz ilginizi çekti dimi. Bende özelliklerini okuduğum zaman şaşırmıştım. Evet programımız bu arkadaşlar, isterseniz deneyebilirsiniz.

Özellikle sesli yazı okuma özelliği bile bu programı denemek için yeterlidir. Ayrıca bu program ile oluşturacağınız metin dosyalarını .TXT, .RTF, .DOC, .ODT, .XML ve HTML olarak kaydetmenizi sağlar.

Dalenryder Writer

Dalenryder Writer programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 4.14 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Word Alternatifi Program İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status