October 23, 2021


WolfTeam Hikayesi

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, “WolfTeam” yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

“WolfTeam”’in kuruluş amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.

“WolfTeam”in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Her “WolfTeam”in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, “WolfTeam” savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn’in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.

Bir gün, yedi “WolfTeam” üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien’in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm “WolfTeam” üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.

“WolfTeam” üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu’nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

Kurtlar

İnsan üstü hamleler ve muhteşem bir macera!

Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!

Çok fazla kurşun yiyip ölmeyip insanları keskin pençeleri ile öldürüyorlar.

Bir kere dönüşüm yaşadıktan sonra çeşitli yakın dövüş taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.

Savaş alanında kurtların varlığı savaş durumunu değiştiren bir oluşumdur.

Oyun içerisinde Kurt’a ne zaman dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içerisinde, karanlıkta ne zaman büyük yaratıklarla karşılacağınızı önceden bilememek çok korkunç olacak. Oyunun ana teması insanlar ve kurtlar arasındaki savaş; ve bu savaş sırasındaki ölme ve öldürme mücadelisinde var olan insanların; ihtişamla gelen kurtlara karşı ölüm-kalım oyunudur.

İnsanlar birlik içinde hareket edecek ve hayatta kalmak için mücadele gösterecekler, bu zamanda ise Kurtlar insanların dikkatini sessizlik içinde bozacaklar. Kurtlar insanları yalnızca elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak, mutasyon sırasında mutasyona uğrayan karakterin özellikleri birbirinden değişiklik gösterebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üstüne yeni yetenekler edinme şansına sahipsiniz.

Bir başka deyişle kurda dönüşüm, yeni savaş taktikleri ve tabiat üstü yetenekleri kullanmanıza olanak sağlayacak.

Silahlar

Görevler esnasında çeşitli silahları kullanma hakkına sahipsiniz.

WolfTeam çeşitli silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor.

Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın kendine özgü kabiliyetleri vardır. WP ekipman sistemi, size daha önceden yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak. Bu yeni sistem sizi yıkım harekatının dünyası ile tanıştırmaya geliyor.

Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bir başka ilgi çekici seçeneğiniz kendi silahınızı kendi tarzınızı kullanarak oluşturmaktır. WolfTeam ayrıca özel bazı haritalarda tek bir oyuncu tarafından bitirilemeyen, 2 veya 3 oyuncunun dayanışmasını zorunlu hale getiren bir yapıya sahip.

Boyut: 2.15 GB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

20 Yorum yapıldı

 • 5 Ağustos 2010

  yha nasıl indirilio yha anlamadım gitti yha

 • 26 Kasım 2010

  naıl indiriyo yhu

 • ebubekir
  29 Kasım 2010

  ya hu ben bunu indirmek istiyorum ama bir türlü inmiyor ne yapmam gerekli ya bana yardım edin canım cok sıkılıyor

 • 1 Aralık 2010

  arkadaşlar benim wolfteam açılıyo ama görüntü çıkmıyo yardım edin!

 • 2 Ocak 2011

  arkadaşlar ben bu oyunun indirdim ve oynuyom

 • 2 Ocak 2011

  indiremiyorsanız gidin internette oynayın

 • anıl
  3 Ocak 2011

  sükleniyo açılmıyo

 • aykut
  3 Ocak 2011

  nasıl iniyor bu kac gundur :S

 • veli
  6 Ocak 2011

  arkadaslar indirdim ben ama sonra 1966640 crc hatası veriyor sonra ekle kaldırdan kaldırdım indirmeyi deniyorum pando media booster baslatılamıyor dio napcam

 • 25 Ocak 2011

  arkadaslar benımde aynı sekılde sorunum war nasıl indiriliyor bu yha indiren arkadaslar soylermisiniz

 • Batuhan
  25 Ocak 2011

  pando media booster indirmeyi dene sonra tekrar kur oyunu

 • 7 Şubat 2011

  arkadaslar nerden indirçez

 • egemenn
  17 Şubat 2011

  pando başlatılamoıyor diyo napcam yaa lütfen yardım edin

 • 18 Şubat 2011

  PANDO BAŞLATILAMIYOR NASIL OCAK LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ RİCA EDİYORUM

 • umo
  21 Şubat 2011

  arkadaşlar ben wolfteamı indirdim ancak bişeyi sildim adı yama herhalde bilmiom böle cd resmi var birde bilgisayar resmi var işte onu sildim ve artık oyuna giremiyorum onu indirebilirmiyim acaba?

 • Swossyvassy
  28 Mart 2011

  mine Sony Ericsson W700i..

 • 13 Haziran 2011

  önce wolfteam indiryazıyorsunuz sonra indire tıklıyorsunuz egerinmiyorsa ekran kartınız yetmiyor ozaman

 • 13 Haziran 2011

  arkadaşlar ben şuan oynuyorum

 • 13 Haziran 2011

  dedigimi yapın

 • 18 Haziran 2011

  ben sizde dahada iyi oynuyom benim le dövüşenler hep son karakola gelsi ama üçüncü sonkarakola gelsinler ve benim le dövüşenler beni arkadaşları yapsınla ve isim yunuskorkmaz ve ben mabir le x20 yaptım erkek olanlar gelsin son sözüm bu

"WolfTeam 1.29 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status