April 15, 2021


WipeFile: Geri Dönüşümsüz Dosya Silme Programı

WipeFile indir-dosya-silme-programiWipeFile, bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde silmeyi sağlayan ücretsiz kalıcı dosya silme programıdır. Bu ücretsiz program kalıcı dosya silme, geri dönüşümsüz dosya silme sağlar. Sildiğiniz dosyalar artık hiçbir şekilde geri getirilemez. Sildiğiniz dosyaların herhangi bir şekilde geri getirilmesini istemiyorsanız kökten dosya silmek istiyorsanız bu ücretsiz programı denemenizi tavsiye ederim.

WipeFile geri dönüşümsüz dosya silme programı ayrıca Türkçe dil desteği sağlamaktadır. Hiçbir zorluk yaşamadan kolayca ve hızlı bir şekilde geridönüşümsüz dosya silebilirsiniz. Ayrıca bu ücretsiz program herhangi bir kurulum gerektirmeyen portable dosya silme programıdır.

WipeFile kalıcı dosya silme programı, 14 farklı dosya silme yöntemi sunuyor. Bu ne demek oluyor. Örneğin ABD Donanma standartları, ABD Savunma Bakanlığı, ABD Hava Kuvvetleri ve NATO standardını destekler. O nedenle bu ücretsiz program ile kafanız rahat bir şekilde dosyaları silebilirsiniz.

Sürüm: WipeFile 2.4

Boyutu: 306 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Werner Rumpeltesz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WipeFile İndir – Güvenli ve Hızlı Dosya Silme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status