April 23, 2018


Video DVD Yazma, DVD Kod Çözücü Programı

WinX DVD Author, tamamen ücretsiz, bedava bir video DVD yazma programı. Dönüştürme kolaylığı ile Video DVD Burn. Eğer video dosyalarını, video kamera, web kamerası vb Viode DVD oluşturmak ve DVD bölüm menü ve alt yazı (*. Srt) ile kişiselleştirmek istiyorsanız, WinX DVD Author sizin için ideal bir çözümdür ve tamamen ücretsizdir! Adım adım sihirbaz ile kolayca dönüştürebilirsiniz ve DVD MKV, M2TS, M4V, MP4, FLV, MPEG, MOV, RM, RMVB, H.264, AVI yakmak, ve  yüksek kalitede DVD oluşturabilirsiniz.

WinX DVD Author  Windows 9x/Me/NT/2000/2003/XP/Vista/Windows 7 ile uyumlu çalışır.Windows 7 ve Vista 32 Bit – 64 Bit ile uyumludur.

Yüksek kaliteli kod çözücü ve kodlayıcı motoru ile WinX DVD Author mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini sunuyor ve Dolby Digital AC-3 ses destekler. Ayrıca, 16:9 geniş ekran TV ve 4:3standart TV destekler.

WinX DVD Author

Aranan kelimeler; dvd kod çözücü indir gezginler, dvd kod çözücü programı indir gezginler, windows media player dvd kod çözücü indir gezginler, media player kod çözücü indir gezginler, media player dvd kod çözücü indir gezginler, dvd kod çözücü gezginler, dvd kod çözücü windows 7 indir, vista dvd kod çözücü indir gezginler, dvd kod çözücü download gezginler, windows 7 uyumlu dvd kod çözücü

Bu ücretsiz DVD yaratıcısı kolayca ASF, MOV, RM, RMVB, H.264, OGG, QT, MPEG, DVD, DVD, FLV, DVD, M4V için M2TS, DVD, DVD, MP4 DVD formatlarını DVD ye yazdırabilirsiniz.Bu ücretsiz DVD yazma aracı, favori müzik, arka plan olarak resim ekleyebilirsiniz. Alt yazılı DVD ler oluşturabilirsiniz.

Sürüm: 9,93 Mb

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 9,93 Mb

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WinX DVD Author İndir (6.2.3.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status