Winpatrol Türkçe Yama

Winpatrol PC koruma ve güvenlik programının Türkçe Yamasıdır.

WinPatrol programı kötü amaçlı yazılım saldırıları ve izniniz olmadan bilgisayarınıza yapılan önemli değişiklikler konusunda sizi uyarır. Çok amaçlı bir destek programı olarak, WinPatrol kendi gelişmiş işlevsellik ile çoklu sistem araçları mevcuttur.

WinPatrol saldırılar ve bilgisayar çevre ihlallerini tespit için bir sezgisel davranışçı yaklaşım kullanarak teknoloji dünyasına öncü olmuştur. Geleneksel güvenlik programları daha önceden belirlenen tehditler için sabit sürücü tarama. WinPatrol kritik sistem kaynaklarını anlık görüntüsünü alır ve sizin haberiniz olmadan meydana gelen değişiklikler konusunda sizi uyarır.

WinPatrol sisteminizde sizden habersiz veya haberli çalışan programları, adware, keylogger, spyware, worm, trojan, cookie (çerez) ve bunlara benzeyen diğer istenmeyen kötü niyetli yazılımları size görüntüleyen ve takip etme olanağı sağlayan ücretsiz bir yazılım. Sistem takip özelliği ile bilgisayarınızda tam bir güvenlik sağlamanız için gerekli araçların başında gelenWinPatrol ile aynı zamanda görev çubuğunuzu ve başlangıç programlarınızı düzenleyebilir ve temizleyebilirsiniz. Bütün bu işlemleri yaparken sürekli güncellemeyede gerek duymayan buprogram bilgisayarınızda sizin kontrolünüz dışında çalışan her şeyi kontrol edebilmenizi ve haberiniz olmadan hiçbir değişiklik yapılmamasını sağlıyor.

Boyutu: 741 KB

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Winpatrol Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status