Windows Vista Service Pack 2 (SP2) – 32 Bit

Windows Vista Service Pack 2 (SP2) 32 Bit yeni donanım türleri ve geliştirilmekte olan donanım standartları için destek sağlar ve SP1’den itibaren yayımlanmış olan tüm güncelleştirmeleri içerir.

Windows Vista‌ Service Pack 2 (SP2) yeni donanım türleri ve geliştirilmekte olan donanım standartları için destek sağlayan önemli bir güncelleştirmedir ve SP1’den bu yana yayımlanmış tüm güncelleştirmeleri içerir. Aşağıda, SP2 dahilindeki belirli değişiklikler ve iyileştirmelere ilişkin bilgiler bulacaksınız.

Aşağıda SP2’deki iyileştirmelerden bazılarını bulabilirsiniz:

Program uyumluluğu. Microsoft, programlarınızın Windows Vista’da sorunsuz çalıştığından emin olmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda iş ortaklarımızla birlikte çalışarak, Microsoft dışı programların güvenilirliğini ve uyumluluğunu artırmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda SP2, Windows Update kullandığınızda daha önce edinebildiğiniz sürümü yapılmış güncelleştirmeleri de içermekte, bağımsız programlara yönelik yeni uyumluluk düzeltmelerini de içine almaktadır.

Donanım desteği. Diğer iyileştirmelerin yanında SP2, sizin için ek Bluetooth kablosuz teknolojisi desteği sağlamakta ve bilgisayar uyku modundan çıktıktan sonra Wi-Fi bağlantılarında daha iyi bir performans sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, artık Blu-ray Disk ortamında veri kaydedebilirsiniz.

Genel işletim sistemi güncelleştirmeleri. SP2 iyileştirilmiş dizin oluşturma ve arama özelliklerine sahip Windows Search 4.0 içerir. SP2 bunların yanında,Windows Media Center kullanarak TV’den kayıt yapmayı iyileştirecek düzeltmeler de içerir.

Boyutu: 476 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows Vista Service Pack 2 (SP2) Türkçe İndir – 32 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status