March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

USB / Flash Disk Engelleme Programı

Windows USB Blocker; Windows sisteminde USB Depolama Cihazlarını engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

USB aygıtları kullanıcı bilgisi olmadan başka bir sisteme virüs / malware kötü amaçlı yazılım yaymak için temel nedenlerden biridir. Genellikle başkalarının sistemine USB stick (genellikle virüs bulaşmış) eklemek için izin vermek risklidir. Yokken bu nedenle her zaman USB devre dışı bırakmak tavsiye edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gibi durumlarda, Windows USB Blocker; Windows USB Engelleyicisi aracı anında USB engelleme yapar ve bu virüslere karşı sistemi korumak için yardımcı olacaktır.

WindowsUSBBlocker Screenshot

Bu aracın güzelliği USB stickler veya Taşınabilir Diskler gibi sadece USB depolama aygıtlarını engelliyor olmasıdır. Kablosuz klavye / fare, bluetooth / kablosuz / internet donanım kilitleri gibi ancak normal bir USB cihazları herhangi bir sorun olmadan çalışmaya devam edecektir.

Windows USB Blocker herkes için kullanımı kolay GUI arayüzü vardır. Tek bir tıklama ile anında Blok, engelleme veya sisteminizde USB Engelini kaldırır.

Windows USB Blocker tamamen taşınabilir bir programdır ve JAVA veya .NET bileşenleri gerektirmez.

Windows USB Blocker USB engelleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit / 64 Bit ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 2.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows USB Blocker 1.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status