March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows Temel Parçalar 2012 Türkçe İndir

Windows Temel Parçalar 2012 güncellenmiş son sürümü yayınlandı.

Windows Temel Parçalar 2012 Windows 7 32 bit veya 64 bit sürümü veya Windows 8 Release Preview 32 bit veya 64 bit sürümü ya da Windows Server 2008 R2 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Messenger’a arkadaş eklemek için e-posta daveti gönderin. İsterseniz, Messenger’ı Facebook’a bağlayın ve dilediğinizde Facebook arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlayın.

Sohbet ederken veya hatta görüntülü arama gerçekleştirirken fotoğraf ve video paylaşın. Messenger HD görüntülü arama ile arkadaşlarınız ve ailenizle birlikteymişsiniz gibi yakınlaşın.

Sistem Gereksinimleri:

Windows Temel Parçalar 2012 aşağıdakileri gerektirir:

  • İşlemci: SSE2 destekleyen 1.6 GHZ veya üstü. Pentium 4 ve sonraki işlemcilerle AMD K8 ve sonraki işlemcilerde SSE2 desteklenir.
  • Bellek: 1 GB veya daha fazla RAM
  • Çözünürlük: 1024 × 576 en az
  • Internet bağlantısı: Çevrimiçi hizmetler çevirmeli veya yüksek hızlı Internet erişimi gerektirir (ayrı olarak sağlanır, şehir içi veya şehirlerarası ücretler uygulanabilir). Bazı özellikler için yüksek hızlı Internet erişimi önerilir.
  • Graphics card (Grafik kartı:) Windows Movie Maker için DirectX 10 veya üstünü ve Shader Model 2 veya üstünü destekleyen bir grafik kartı gerekir.

Ek gereksinimler

Bazı Windows Temel Parçalar programlarının ek gereksinimleri vardır.

  • Windows Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker bilgisayarınızda bulunmadığında yüklenebilen bazı DirectX 10 özelliklerini gerektirir.
  • Messenger görüntülü sohbet için web kamerası, mikrofon, hoparlör veya mikrofonlu kulaklık ve yüksek hızlı Internet erişimi gerektirir. HD görüntülü sohbet için uyumlu bir HD web kamerası ve 2. GHz veya üzeri işlemci gerekir. HD web kameralarının ek sistem gereksinimleri de bulunabilir.

Boyutu: 1,18 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows Temel Parçalar 2012 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status