April 21, 2018


Windows Memory Speed Up: RAM Bellek Hızlandırma ve Optimizasyon Programı

Windows Memory Speed Up, RAM bellek tasarrufu sağlamak, RAM optimizasyon için yardımcı olan kaliteli bir programdır. Bilgisayarınızda yaptığınız bir çok işlem RAM bellek tüketimini artırır. RAM bellek ne kadar çok kullanılırsa bilgisayarın yavaş işlem yapmasına neden olur. Bu nedenle bilgisayar donmaları ve hatta çökmelere bile neden olabiliyor. Bu programı RAM optimizasyonu yaparak bilgisayarın performansını olumlu yönde etkiler.

Bilgisayar da pek çok program, oyun, müzik vs yüklü ise. Bilgisayarın disk alanının yoğun olmasına neden olur ve bilgisayar performansını olumsuz yönde etkiler. Ayrıca bir çok program ile çalışıyorsanız, oyun oynuyorsanız ve müzik dinliyorsanız, bu en çok RAM belleğin fazla kullanılmasına neden olur. Bilgisayar RAM’iniz yeteri kadar büyük değilse, bilgisayarı zorlayacaktır. Bu nedenle sistem sorunları ortaya çıkabilir.

Windows Memory Speed Up tam anlamı RAM optimizasyonu yaparak, RAM’inizin en iyi performans da çalışmasını sağlar. Sistem belleğini en uygun durumda kullanmanızı sağlar. Bu nedenle çok faydalı bir programdır. Windows Memory Speed Up programını İngilizce dilinde kullanacaksınız. Ücretli bir program olduğu için ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanacaksınız. Ücretsiz sürümünü denedikten sonra programdan memnun kaldıysanız, satın alabilirsiniz. Yine de denemekte fayda var diye düşünüyorum.

Sonuç olarak bu program ile RAM hızlandırma ve optimizasyon yaparak bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Windows Memory Speed Up indir

Windows Memory Speed Up programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 626 KB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows Memory Speed Up 3.0.0.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status