March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows Media Bonus Pack 7

Microsoft, Windows Media Player 7 için ücretsiz Bonus Pack ürünü. Bu araç, MP3 dosyalarını daha verimli Windows Media Audio formatına dönüştürerek kullanıcıların kendi bilgisayarlarında depolanan müzik miktarını ikiye katlamasını sağlayan yeni bir araç. Temaları ve görselleştirmeleri ve mevcut Winamp temalarını Windows Media Player temaları haline dönüştüren bir araçtır. Tatiller için masaüstlerini aydınlatmak için Bonus Paketi, müzikle dans eden bir kardan adamın eğlenceli bir görüntüsünü içeriyor.

Millward Brown tarafından yayınlanan yeni kapsamlı bir son kullanıcı çalışması, dört dijital medya kullanıcısından üçünün Windows Media Player 7’yi RealPlayer 8 ve RealJukebox 8’i tercih ettiğini gösteriyor. Çalışma, Windows Media Player 7’nin geniş bir yelpazede Yaygın dijital medya görevleri ve Windows Media Player 7’yi tercih edenler arasından yüzde 97’si, müzikçaları arkadaşlarına önerir. Buna ek olarak, çalışma, kullanıcıların yüzde 75’inden fazlasının Windows Media Player’dan memnun veya çok memnun olduğunu ve RealPlayer 8 ile yüzde 43 memnuniyetsizlik oranından daha fazla memnun olduğunu gösterdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Mp3 dönüştürücü. Audio Converter Limited Edition, eski MP3 dosyalarını Windows Media Audio dosyalarına dönüştürerek kullanıcıların PC’lerinde depolanan müzik miktarını iki katına çıkarmasını sağlıyor. Windows Media Audio, MP3 dosyasının yarısında dosya kalitesinde CD kalitesinde ses çıkardığı için, müzik hayranları PC’lerinde ve taşınabilir müzik çalarda oynatma sürelerini iki katına çıkarabilir.

Bu araç, binlerce varolan Winamp derisini Windows Media Player 7 derilerine hızla dönüştürerek kullanıcıların geniş bir yelpazede oynatma zevkine sahip olmasını sağlıyor.

Boyut: 18.20 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows Media Bonus Pack 7 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status