March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Uyumlu Sistem Geri Yükleme Programı

Windows 8 işletim sisteminiz için sistem güvenlik, sistem geri yükleme programı mı arıyorsunuz?

Windows 8 bilgisayarınız için ücretsiz ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz sistem geri yükleme programlarından ToolWiz Time Freeze programını sunuyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

ToolWiz Time Freeze, Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sisteminiz ile uyumlu ücretsiz bir sistem geri yükleme programıdır.

  • Koruma altına gerçek sistemi koyar ve sistem bölümü için sanal bir ortam oluşturur. Gerçek sistemin bir kopyasını sanal bir ortamda oluşturur ve sürekli gerçek bir sistem gibi tutar. İstenmeyen değişikliklere karşı bilgisayar engeller.
  • Sistem koruma başlatın. Bilgisayarınıza karşı yapılan kötü niyetli tehditleri önler.
  • Sadece önceki durumuna sistem geri yüklemeyi yeniden başlatın.
  • Tüm değişiklikleri kabul etmek için yeniden başlatmayın. Gerçek sistem değişikliklerini kaydetmek birkaç dakika sürer.

Temelde, sistemin bir kopyasını hazırlar, “gerçek” bir sistem riski olmaksızın, normal kullanabileceğiniz tam çalışma sistem kopyalarını oluşturur. Uygulamaları çalıştırmak, internette sörf yapar gibi güvenli, koruma altına gerçek sistemi koyar ve sistem bölümü için sanal bir ortam oluşturur. Bilgisayar koruması için üst seviyede bir güvenlik sağlar ve büyük ölçüde sanal sistemlerin verimliliğini artırır.

Boyutu: 3,35 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"Windows 8 Uyumlu Sistem Geri Yükleme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status