February 20, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Uyumlu PC, Sistem Bakım Programı

Windows 8 işletim sistemi yüklü bilgisayarımıza yavaş yavaş alışmaya başlıyoruz. Windows 8 ile uyumlu PC bakım, sistem bakım için kaliteli ve ücretsiz programlarda piyasaya çıkmaya başlıyor.

Win 8 den öncede kullandığımız bir programı sizlere sunacağım. Yeni sürümü yayınlandı ve Win8 desteği ile geldi. Windows 8 PC’nizin bakımını yapacağınız tamamen ücretsiz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Toolwiz Care programı sistem bakım ve onarımı yaparak PC nizin hızlanmasını sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Sadece tek bir tıklama sistem bakımı yaparak PC performansını artırabilirsiniz. Sisteminizde ki hataları tespit ederek, çözüm sunar. Toolwiz Care tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Toolwiz Care sistem bakım programı Windows 8 işletim sistemi ile uyumludur ve ayrıca eski Windows sürümleri XP, Vista ve Windows 7 ile de uyumludur.

ToolWiz Care

Çok fonksiyonlu optimizasyon paketi ile, bu yazılım Geri Yükleme Sistemi, Sistem Temizleme, Sistem Hızlandırma, Sistem Düzeltme, Sistem Satartup Optimizer ve 50 diğer + güçlü yerleşik PC performansı ve güvenliği artırmayı sağlayan araçlar içerir.

Boyutu: 7,25 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 Uyumlu Sistem Bakım Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status