March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Uyumlu Antilogger Programı

Windows 8 bilgisayarınız ile uyumlu olacak ücretsiz Antilogger programı arıyorsanız sizin için bir program paylaşacağım. Windows 8 uyumlu hem ücretsiz hem de Türkçe kullanım sunan Zemana AntiLogger Free antilogger programını paylaşıyorum.

Zemana AntiLogger Free, zararlı yazılım ve keylogger saldırılardan bilgisayarınızı korumak için yeni ve güçlü bir yoldur. Bilgisayarınızda kimliğinizi çalmak isteyen veya bilgisayarınıza zarar veren kötü amaçlı yazılımları tespit eder. Zemana AntiLogger, keylogger, SL bankacı trojan, spyware ve daha bir çok tehditleri ortadan kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Zemana AntiLogger ile olabildiğince güvenli olarak bankacılık ve finans işlemleri tutabilirsiniz. Simülasyon Test Programlarını deneyin ve bilgisayarınızın gerçekten ne kadar güvenli olduğunu görün.

Zemana AntiLogger, virüs imza güncellemeleri ve malware saldırılarını önlemek için dosyaları tarar. Eski moda antivirüs programları gibi bilgisayarınızı yavaşlatmadan yüksek performanslı güvenlik sağlar.

Zemana AntiLogger maksimum uyumluluk için tasarlanmıştır. Hemen hemen her antimalware, antivirüs veya güvenlik duvarı yazılımlar ile uyum içinde çalışır, güvenlik için önemli ekstra bir katman olarak, sorunsuz kullanabilirsiniz.

Boyutu: 3.54 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 Uyumlu Antilogger Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status