March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

XP, Vista, Win 7 İçin Windows 8 Arayüz Teması Programı

Windows XP’de varsayılan olarak etkin Aero Çerçeve UI sahip olacak ve Windows 7 (Cam / Metro / Modern) için 3 tema var. Windows 8 Transformation Pack temayı özelleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Transformation Pack yeni sürümüne Windows 8 RTM duvar kağıtları eklendi.

Windows 8 Transformation Pack programı Windows XP, 7 veya Vista bilgisayarınızı Windows 8 görünümüne çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Ancak bu değişiklikler sadece görsel olarak gerçekleşiyor ve Windows 8’in içerisinde yer alan pek çok ek özellik konusunda bir yenilik mevcut değil.

Her ne kadar kurulum sırasında pek çok seçenekle karşı karşıya kalsanız da program çalışırken sahip olduğunuzarayüz oldukça güzel hazırlanmış durumda ve yaptığınız değişiklikleri hemen görme imkanına da sahipsiniz.

Windows 8 Transformation Pack bilgisayarınızın ikonlarından tutun da başlat menüsüne, temalara ve duvar kağıtlarına kadar pek çok şeyi değiştiriyor. Ayrıca Windows 8 Metro Arayüzüne ait olan araçları ve yeni giriş ekranını da beraberinde getiriyor.

Eğer Windows 8’e geçmek istemiyorsanız ancak görsel olarak Windows 8’i beğeniyorsanız bilgisayarınızı Windows 8 Transformation Pack kullanarak baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Boyutu: 47,40 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 Transformation Pack 6.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status