February 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10/8 Uyumlu UltraSurf

UltraSurf programı yasaklı sitelere giriş yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Bu amaç için kullanılan en popüler programlardan birisidir. UltraSurf programının son sürümü Windows 8 ve Windows 10 ile uyumlu çalışıyor. Artık Windows 8 bilgisayarınızda UltraSurf programını kullanabileceksiniz.

UltraSurf yasaklı sitelere girmenizi sağlayan ücretsiz proxy programı.  UltraSurf yasaklanmış ( yasaklı ) sitelere girme programı. UltraSurf Proxy programı…

Sponsorlu Bağlantılar

UltraSurf Ultrareach Internet Corporation bir üründür. Aslen Çin’de internet kullanıcılarının güvenlik ve özgürlük online yardım etmek için oluşturulan, UltraSurf şimdi milyonlarca güvenlik duvarlarını da atlayabilir ve kendi kimliklerini çevrimiçi olarak korumak için kullanan insanların, dünyanın en popüler yanlısı gizlilik, anti-sansür yazılım haline gelmiştir.

UltraSurf İndir; UltraSurf isimli bu ufak yazılım ile erişilemeyen tüm sitelere, sosyal ağlara, yazılımlarla veya administrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına vb. tüm kısıtlı sitelere ulaşabileceksiniz. Direkt olarak .exe dosyasıyla çalışan yazılım,  Yazılım içerisinde herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok, girilen herhangi bir sitede bu araç sayesinde sorunsuz sörf yapabiliyorsunuz.

UltraSurf Özellikleri

Gizlilik: Gizlilik online koruyunanonim sörf ve tarama.UltraSurf, IP adresinizi gizler.Tarayıcı geçmişi, çerezler, temizler ve daha fazlası.

Güvenlik: Yüksek şifreleme düzeyi vetamamen şeffaf verisörf transferi sağlargüvenli web.

Özgürlük: Göz atmak için güvenlik duvarları Bypass özgürce internet.

UltraSurf Bilgileri

Son Sürüm: UltraSurf 16.03

Boyutu: 2.45 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin UltraSurf İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status