October 22, 2018


Win8 Uyumlu Bedava Word Alternatifi Program

Microsoft Office paketi programlarından Word programı en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Word kullanmak için Microsoft Office paketini satın almanız gerekiyor.

Peki her hangi bir ücretsiz ödemeden tamamen ücretsiz, bedava olarak Word programı kullanmak ister misiniz?

Kingsoft Writer Free, ücretsiz programı Word alternatifi bir program olarak geliştirilen ücretsiz bir kelime işlemci programıdır. Kingsoft Writer Free programı sayesinde Microsoft Office paketine tek bir kuruş ödemen, bedava olarak Word programını kullanabilirsiniz.

Kingsoft Writer Free 2012,  Microsoft Word ile eşleşen niteliklere sahip tamamen ücretsiz bir kelime işlemci programı ve kullanımı kolay geniş bir yelpazede özellikler içerir. Kingsoft Writer Free 2012 .docx dahil olmak üzere tüm Word dosyası formatlarını destekleyen en iyi Microsoft Word altertafi programdır. Kullanıcı arayüzü kullanımı kolay hatta Kingsoft Writer komple yeni başlayanlar için yazılım çekici bir seçim ve en gelişmiş kullanıcılara hitap eder. Buna ek olarak, yerleşik bir PDF dönüştürücü, otomatik yazım denetimi, web düzeni görünümünde, Word vb gibi yararlı fonksiyonlar mevcuttur.

Ücretsiz bir kelime işlemci olarak, Kingsoft Writer bakılmaksızın arayüzü, çalışma ya da depolama biçimi, herhangi bir diğer benzer yazılımlar ile karşılaştırıldığında daha güçlü. Kingsoft Writer ile, görsel açıdan çarpıcı belgeler oluşturmak ve dosyalarınızı yönetmek kolaydır.

Writer Free 2012 Özel Özellikler

  • Paragraf ayarlama aracı,
  • Çoklu belge sekmeleri,
  • Tablo ayarı,
  • Dahili Word den PDF ye dönüştürme aracı

Kingsoft Writer Free 2012, Windows XP / Windows Vista (32bit, 64bit) / Windows 7 (32bit,64bit) / Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 32,05 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin Ücretsiz Word Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status