March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Uyumlu Program Kaldırma Aracı

Zamanında bilgisayarımıza yüklediğimiz ve sonradan silmeyi unuttuğumuz bir çok program vardır. Programların çoğunluğu bilgisayarınızı yavaşlatan etkenlerden biridir. Hatta bazen kaldırmak istediğimiz programı Program Ekle/Kaldır bölümünden kaldıramıyoruz.

Hiç bunlarla uğraşmadan tek tıklama ile programları kaldırmak ister misiniz? Bende sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm PC Decrapifier ücretsiz program kaldırma aracını sunuyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Program aracı olarak kullanabileceğiniz Windows 8 ile uyumlu programlar şimdilik pek az. PC Decrapifier programı, yeni güncelleştirmesi ile Windows 8 ile tam uyumludur.

PC’nizi yavaşlatan programları, gereksiz başlangıç ​​öğelerini ve simgeleri kaldırmaya yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Birçok programı siz olmadan da kaldırabilir, kaldırmak için size tavsiyeler vererek, adım adım alır.

PC Decrapifier programı Windows XP, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

PC Decrapifier, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan programları seçip ve temizlemenize yardımcı olan bir arayüz sağlar. Siz kabul etmeden önce bir şey silinmeyecektir. Önce öneriler listesi görüntülenecektir. Hatta kaldırılması gereken bir çok programı bulabilirsiniz.

Boyutu: 1,6 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin Program Kaldırma Aracı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status