March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Uyumlu Program Güncellemeleri Takip Etme Programı

Windows 8 bilgisayarınızda mevcut olan program güncellemelerini takip etmek ister misiniz?

Windows 8 uyumlu Secunia PSI ücretsiz yazılım güncelleştirme programı sayesinde bilgisayarınızda ki yazılımların güncellemelerini otomatik olarak takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Secunia Personal Software Inspector (PSI) bilgisayar (öncelikle. Exe,. Dll ve. Ocx dosyaları) dosyaları inceleyerek çalışır. Bu dosyalar sadece yazılım satıcıları tarafından sağlanan spesifik olmayan meta bilgileri içerir. Bu veriler, tüm kullanıcılar için aynıdır ve bilgisayarınızda yüklü programlardan kaynaklanır.

Secunia PSI sisteminizde yüklü yazılımların güvenlik düzeltmeleri için paha biçilmez bir araçtır. Sürekli, güvensiz yazılım yüklemeleri için sisteminizi izler güvensiz bir uygulama yüklü olduğunda sizi uyarır ve hatta ne zaman uygulamayı güncellemek için ayrıntılı talimatlar sunar.

Secunia Personal Software Inspector programı Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Secunia PSI ile bilgisayarınızda güvensiz programları güncelleyerek güvenli kalın. Secunia Personal Software Inspector (PSI) Microsoft olmayan (üçüncü taraf) saldırılara karşı PC’nizi açık bırakabilirsiniz, program açıklarını tanımlayan ücretsiz bir bilgisayar güvenlik çözümüdür.

Basitçe söylemek gerekirse, sistem üzerinde programları tarar ve siber suçlulara karşı PC’nizi korumak için bir güvenlik güncelleştirmeleri ihtiyacı programları tanımlar. Daha sonra güvenli tutmak için gerekli yazılım güvenlik güncellemeleri ile bilgisayarınızı besler. Secunia PSI bile güvenli bir PC korumak için çok daha kolay yapma, güvensiz programları için güncelleştirmeleri otomatikleştirir.

Boyutu: 3 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin Program Güncellemeleri Takip Etme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status