March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Hard Disk Test Etme Programı, Sorunları Giderme Programı

Hard Disk’inizin Windows 8 üzerinde nasıl çalıştığını izlemek ister misiniz?

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) HDD / SSD sürücüleri test etme, izleme, sorunları gidermek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hard Disk Sentinel Professional programı tüm sabit disk sorunları için bir çözüm sağlar.

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) HDD / SSD sürücü desteği ile bir sabit disk izleme yazılımıdır. Sabit disk sürücüsü sorunları bulmak, test etmek, teşhis etmek ve onarmak, SSD ve HDD sağlık görüntülemek ve rapor etmek gibi işlemleri sağlar.

Hard Disk Sentinel Professional programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32/64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

hardisk sorunlari test etme

Yazılım, sabit disk sürücüsü / HDD durumunu, sağlığını, Hard disk sıcaklığını izler. Ayrıca bir kriter olarak ya da olası sabit disk hataları, performans parçalanmaları tespit etmek için kullanılan gerçek zamanlı olarak disk transfer hızı ölçer.

HDSentinel mükemmel bir veri koruma çözümüdür: etkili bir şekilde sabit disk sorunlarına son derece duyarlı en hassas sabit disk sağlık değerlendirme sistemine sahiptir, HDD hatası ve SSD / HDD veri kaybını önlemek için kullanılabilir. Profesyonel sürümü planlanan ve otomatik gelmiştir (on-problem) sabit disk yedekleme seçenekleri sadece başarısızlık değil malware ya da yanlışlıkla silebilir kaynaklanan veri kaybını önler.

Boyutu: 13,14 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin Hard Disk Test Etme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status