December 9, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Uyumlu Driver, Sürücü Kaldırma Programı

Windows 8 işletim sistemi bilgisayarlarınızda driver – sürücü kaldıra, aygıt kaldırma ile ilgili program arıyorsanız size bir tavsiyem olacak.

Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sisteminiz ile uyumlu olan PC de ki tüm aygıt ve sürücüleri tarayarak, tek bir tıklama ile tüm driverları kaldırmayı sağlayan ücretsiz Device Remover programını tavsiye ederim. Programı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda yüklü tüm sürücüleri derinlemesine tarayarak driver hakkında tüm bilgileri size sunar. Sürücüleri tek tek kaldırmak yerine toplu olarak kaldırma yapabilirsiniz. Listelenen sürücü ve servisler ile ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Eğer bir sürücüde sorun varsa, bu sorunu çözmek için özellik ve fonksiyonlar içeriyor.

Sisteminizde ki algılanmış olan aygıt ve cihazlar canlı olarak izleyebilirsiniz. Çalışma sırasında sürücüleri, hizmetleri ve kayıt defteri girdileri ve dosya yedekleme ve değiştirebilirsiniz.

Device Remover programı sadece Windows 8 32-64 Bit değil, XP, Vista, Windows 7 32-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 6 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin Driver Kaldırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats