March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin BSR Screen Recorder (BSR Görüntü Kaydedici)

BSR Screen Recorder, BSR Görüntü Kaydedici programını çoğu kimse kullanmıştır. Ekran videosu çekme, kaydetme, ekran görüntüleri çekme vs ekran görüntü kaydetme ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz mükemmel bir program. BSR Görüntü Kaydedici programının yeni sürümü ile Windows 8 32 Bit-64 Bit desteği de eklendi. Artık Windows 8 ekranınızda ki her şeyin resmini çekebilir, videosunu kaydedebilir. Windows 8 ile mükemmel bir uyum içinde geliyor.

BSR Screen Recorder (BSR Görüntü Kaydedici) Windows 8 / Windows 7 / Vista / XP 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

BSR Görüntü Kaydedici (BSR Screen Recorder) video, ses ve ekranda gördüğünüz her şeyin resimlerini çekin. Ekranın herhangi bir bölümü, ekranda her hangi bir pencere veya tüm masaüstü kaydedilebilir. Web cam oturumları, en sevdiğiniz oyunları, masaüstünüzde herhangi bir yazılım, ekranda herhangi bir video görüntüsü kaydedebilirsiniz, ses kaydı da yaparak video sunumları hazırlayabilirsiniz. BSR görüntü kaydedici Türkçe dil desteği ile de kolay bir kullanım sunuyor.

Film ve Fotoğraf Stüdyoları içerir! BSR AVI (DivX ve XviD dahil), Flash (SWF) ve Windows Media (WMV) videolar kaydedebilirsiniz. 2D özellikler ve kayıt sırasında 3D yakınlaştırma.

Standart Windows video dosyası olarak yakalar; AVI dosyası, Flash film dosyası: SWF, Windows Media Video: WMV ve Executable File: EXE) ve fotoğraf (JPG, PNG ve BMP).

Boyutu: 30,58 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin BSR Screen Recorder İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status