February 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 için ABBYY FineReader Touch

Windows 8 Touch için FineReader Touch Windows Mağazasında mevcut.

ABBYY FineReader Touch, diğer Windows 8 uygulamalarındaki resim ve PDF dosyalarını işlemden geçirerek, Microsoft Word metin belgeleri veya PDF gibi düzenlenebilir ve içinde arama yapılabilir belgeler elde etmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

FineReader Touch, resimlerdeki metinleri otomatik olarak ayrıştırma veya PDF dosyaları için metin biçiminde bir katman oluşturma becerileri sayesinde, dijital arşivinizdeki belgeleri aranabilir hale getirebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda önemli bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

FineReader Touch Windows 8 tabletlerin yanı sıra masaüstü aygıtları da desteklemektedir.

ABBYY FineReader Touch Özellikleri

  • Dönüşüm için belgeleri anında yakalama
  • Kaynak görüntü gürültü ve distorsiyon otomatik düzeltme
  • Giriş görüntü biçimlerinin çeşitliliği: JPG, PNG, PDF, TIFF ve diğerleri

Screen shot 1

ABBYY FineReader Touch; ABBYY FineReader Online, düzenlenebilir ve aranabilir biçimleri içine 42 farklı dilde belgelerin görüntüleri dönüştürebilirsiniz bir bulut belge tanıma hizmet için bir istemci uygulamasıdır.

Eğer ABBYY FineReader Çevrimiçi hizmet belge dönüştürme için 5 ikramiye sayfa olsun uygulama satın aldığınızda. Bu uygulama ya da ABBYY FineReader Online web sitesi hakkında ek sayfaları satın düşünebilirsiniz. Erişmek için site ABBYY FineReader Touch için kaydolurken oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre kullanınız.

Eğer ofis ve PC ne kadar uzakta olursa olsun, ABBYY FineReader Dokunmatik cihazınızın işlemci düşük talepleri yerleştirir mükemmel doğrulukta bir belge dönüştürme sunuyor. Microsoft bulut teknolojileri ve dünyaca ünlü ABBYY OCR teknolojileri ile birlikte Windows 8 dokunmatik arayüzü ile çalışan yararlanın.

Lisans: Ücretli

Dil: İngilizce

Boyut: 585,38 KB

Sistem: Windows 10, 8.1

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 İçin ABBYY FineReader Touch Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status