Windows 8 İçin Asphalt 8: Airborne Oyunu

Asphalt 8 Airborne oyunu indir windows 8Asphalt 8: Airborne ücretsiz araba yarışı oyunun Windows 8 ile uyumlu sürümüdür.

En iyi atari tarzı yarış oyun serisi, yeni bir dönüm noktasına ulaşıyor! Yepyeni fizik motoruyla güçlendirilmiş şiddetli sürüş deneyiminde dinamik, yüksek hızlı akrobasiler gerçekleştir!

LÜKS ARABALAR:  47 yüksek performanslı araba (%80′i YENİ!).  Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi en iyi lisanslı markalar ve modeller. Gerçekçi ses deneyimi için yeni kaydedilmiş yüksek kaliteli motor sesleri

UÇUŞA GEÇ:  Rampalardan uç ve yarışı pistin ötesine taşı. Viril dönüşleri ve çılgın 360 derecelik atlayışlar yap. Yarışırken akrobatik hareketler ve havada manevralar yap.

YENİ EGZOTİK MEKANLAR: Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü dahil 9 değişik ve heyecan verici gerçek pistte yarış! Tüm pistler orijinal ve ayna çeşitlemeleriyle kariyer modunda. Çok sayıdaki gizli kestirmeyi keşfet.

HIZ CANAVARLARI İÇİN YENİ ÖZELLİKLER: 

Kariyer modunda 8 sezon ve 180 etkinlik. Yeni nesil gölgeleyiciler, gerçek zamanlı geometri yansımaları ve diğer inanılmaz efektler sayesinde göz kamaştırıcı görüntüler! Görülmemiş, detaylı bir hasar sistemi. Yeni Salgın ve Drift Kapısı modlarına göz at.

EŞ ZAMANLI ÇOK OYUNCULU VE HAYALET MÜCADELELERİ: 8 rakibe kadar çıkan eş zamanlı çok oyunculu yarışlar! Favori arabalarınla eş zamansız yarışlarda arkadaşlarına meydan oku. Yeni lider panolarında skorunu dünya çapındaki arkadaşlarınla ve yarışçılarla karşılaştır. Yarış başarılarını paylaş ve gerçek bir hız canavarı olduğunu ispatla.

RUHUNU HAREKETE GEÇİRECEK MÜZİKLER: Adrenalin pompalayan lisanslı müzikler. Bloc Party, Mutemath & The Crystal Method’dan parçalar!

Uç nokta atari tarzı yarış hayranları için hazırlanmış bu oyun gerçek rüya arabalar ve olağanüstü grafiklerle yarış simülasyonu meraklılarının da hoşuna gidecek.

Sürümü: Asphalt 8: Airborne 1.00.10

Boyutu: 1.32 GB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Gameloft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 Asphalt 8: Airborne Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status