March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 32 Bit Uyumlu 3D Animasyon Yapma Programı

3D çizimler, modellemeler, animasyonlar vs gibi çizim işlemlerine ilginiz varsa size çok güzel bir programı paylaşacağım.

Windows 8 32 Bit bilgisayarınız ile uyumlu çalışacak, kaliteli ve ücretsiz bir 3D animasyon yapma programı mevcut. Blender programını az çok duymuşsunuzdur. Çizim, animasyon oluşturma gibi işlemleriniz için ideal bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Blender 2D ve 3D içeriği geniş bir yelpazede oluşturmayı sağlayan entegre bir uygulamadır. Blender, modelleme, geniş spektrumlu, aydınlatma, tek bir pakette animasyon ve video işlem sonrası işlevselliği sağlar. Bu açık mimarisi sayesinde, Blender çapraz platform birlikte çalışabilirliği, genişletilebilirlik, inanılmaz az yer kaplayan ve entegre iş akışı sağlar. Blender, dünyadaki en popüler Açık Kaynak 3D grafik uygulamalarından biridir.

Blender ücretsiz açık kaynak kodlu 3D Çizim, Modelleme, 3D Animasyon Yapma programı XP, Vista,Windows 7, Windows 8 32 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Programın Özellikleri; 

  • Tam modelleme, haritalama,  arma, arayüz, animasyon, partikül ve diğer simülasyon, scripting, rendering, birleştirme, 3D içerik oluşturulması için gerekli araçları, geniş bir yelpazede sunar.
  • Tüm platformlarda OpenGL ve GUI ile çapraz platform, Windows (98, NT, 2000, XP), Linux, OS X, FreeBSD, Irix, Sun ve çok sayıda diğer işletim sistemleri çalışır.
  • Hızlı ve verimli oluşturma iş akışı sağlayan yüksek kaliteli 3D mimarisi;
  • Her sürümü 200.000 ‘den fazla download (kullanıcıları) dünya çapında;

Boyutu: 71.66 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 32 Bit İçin 3D Animasyon Yapma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status