March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

DVD ye Windows 7 ISO Kopyasını Oluşturma Programı

Windows 7 USB / DVD Download aracı bir USB flash sürücü veya bir DVD üzerinde Windows 7 ISO dosyasının bir kopyasını oluşturmak için olanak sağlar. Bir bootable DVD veya USB flash sürücü oluşturmak için, ISO dosyasını indirebilir ve daha sonra Windows 7 USB / DVD Download aracını çalıştırın. Bu yapıldıktan sonra, USB flash sürücü veya DVD doğrudan Windows 7 yükleyebilirsiniz.

ISO dosyası tek bir sıkıştırılmamış dosya birleştirilebilir tüm Windows 7 yükleme dosyalarını içerir. Eğer ISO dosyasını yüklediğinizde, Windows 7 yüklemek için bazı orta kopyalamak gerekir. Bu araç, bir USB flash sürücü veya bir DVD ISO dosyasını bir kopyasını oluşturmanızı sağlar. USB flash sürücü veya DVD Windows 7 yüklemek için yapmanız gereken tek şey, USB bağlantı noktasına USB flash sürücü takın ya da DVD sürücüsüne DVD takın ve sürücüdeki kök klasöründeki Setup.exe dosyasını çalıştırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 USB / DVD Download aracının oluşturduğu ISO dosyasının kopyasını önyüklenebilir. Bootable ortam ilk olarak makine üzerinde mevcut bir işletim sistemi çalıştırmak zorunda kalmadan Windows 7 yüklemek için izin verir. Bilgisayarınızın BIOS sürücülerin önyükleme sırasını değiştirirseniz, bilgisayarınızı açtığınızda, USB flash sürücü veya DVD doğrudan Windows 7 yükleme çalıştırabilirsiniz. Sürücülerin BIOS önyükleme sırasını değiştirmek hakkında bilgi için bilgisayarınızın belgelerine bakın.

Boyutu: 2,59 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 7 USB/DVD Download Tool İndir (1.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status