March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Manager – Sistem Hızlandırma Programı

Windows 7 Manager, özel olarak Microsoft Windows 7 için hepsi bir arada bir yardımcı programdır; Windows 7’yi optimize etmek, ayarlamak, temizlemek, hızlandırmak ve onarmak için 40’tan fazla farklı araç içerir; sisteminizin daha hızlı performans göstermesine yardımcı olur, sistem hatasını ortadan kaldırır, istikrar ve güvenliği artırır, Windows 7 kopyanızı kişiselleştirir ve tüm beklentilerinizi karşılamak için harika bir sistem optimizasyon paketidir.

Bilgi: Sistem geri yükleme noktasını manuel olarak oluşturur. Sisteminiz ve donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi edinir. Microsoft Windows ve Microsoft Office gibi Micrsoft ürün anahtarını bulmanıza yardımcı olur. Çalışan tüm süreçleri ve konuları görüntüler ve yönetir. Onarım Merkezi, çeşitli sistem sorunlarını teşhis ve düzeltmeye yardımcı olur. Sisteminizi bir tıklama ile temizler. Optimizasyon Sihirbazı, bilgisayarlara yabancı olan kullanıcılar için yararlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Optimize Edici: Performansı artırmak ve hızı artırmak için sisteminizi düzenler. Windows önyükleme menüsünü tercihinize göre yönetir ve yapılandırır. Başlangıç Yöneticisi, başlatılan tüm programları virüslere karşı kötü amaçlı değişikliği geri yüklemek için Windows başlangıçlı olarak kontrol eder ve gelişmiş başlangıç öğelerini onarır. Performansı artırmak için sistem servislerini ve sürücüleri yönetir ve optimize eder. Sisteminizi hızlandırmak için zamanlanmış görevleri yönetir ve optimize eder.

Temizleyici: Disk Analyzer, tüm programları, dosyaları ve klasörlerin disk alanı kullanımını analiz edebilir. Smart Uninstaller, artık dosyalar ve Kayıt Defteri girdileri olmadan sisteminizden programları tamamen silebilir. Desktop Cleaner, kullanılmayan kısayolları, dosyaları ve klasörleri masaüstündeki belirli klasörlere analiz edebilir ve taşıyabilir. Disk alanı kazanmak ve performansı artırmak için önemsiz dosyaları arar ve siler. Disk alanınızı kurtarmak için çoğaltılan dosyaları arar ve siler. Kayıt Defteri Temizleyicisi, geçersiz öğeleri bulmak ve silmek için Kayıt Defteri arar. Registry Defrag, kayıt defteri erişim süresini azaltmak ve böylece uygulama yanıt vermeyi artırmak ve Kayıt Defteri’ndeki hataları ve yolsuzlukları ortadan kaldırmak için Kayıt Defterinizi yeniden oluşturur ve yeniden dizine ekler.

Windows 7 Manager son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • 25 Ağustos 2010

  ya ben netten fılm vıdeo ızleyemıorum onceden xp kullanırken ızlıodum sımdı wındows 7 ızleyemıom actıgımda vıdeoyu flash player yukle dıo yuklu ama bu seferde ınternet explorer 32 bit olcak dıo benım kı 64 bit yukardakı windows7manager_x64.exe lınkını ındırdım dogrumu yaptım acaba ???? yardımmm xD

 • 25 Ağustos 2010

  ya bilen biri yokmu yardım yaaaaaaaaaa bu arada ise yaramadı 🙁

 • menzil
  11 Eylül 2011

  bunun nedeni 64bit flashplayer olmadığı içindir
  başlatta ie nin 32bit olanıda mevcut
  o da olmadı başka bir tarayıcı yükle
  chrome mesela
  bendede aynı sorun çıktı başlattaki 32bit olanı masaüstüne aldım iş bitti

"Windows 7 Manager 1.1.9 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status