Windows 7 oturum açma arka plan resmini değiştirmek istiyorsanız Windows 7 Logon Background Changer ücretsiz programı ile yapabilirsiniz. Bu ücretsiz program Windows 7 kilit ekran arka plan resmini özelleştirmek için tasarlanmıştır.

Windows 7 Logon Background Changer (aynı zamanda “hoş geldiniz ekranında”, “oturum açma ekranında”), Windows 7 oturum açma ekranının duvar kağıdını değiştirmenize imkan tanıyan ücretsiz açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate, Enterprise ve Starter üzerinde çalışır.

Herhangi bir sistem dosyasını değiştirmez ve programın kendisi çalıştırmak için yönetici hakları gerektirmez: sadece admin olarak uygun haklara sahip gerekli klasör ve kayıt defteri anahtarı oluşturmak için çok basit bir cmd dosyasını çalıştırmak isteyecektir. Yönetici hakları ( “Ayarlar” butonuna tıklayarak kullanılabilir seçenek) olmayan kullanıcıların değiştirmesini istemiyorsanız engelleme yapabilirsiniz.

Windows 7 Oturum Açma arka plan resmini değiştirme

Win7-Logon-Background-Changer-

Windows 7 Logon Background Changer, Windows 7 oturum açma ekranı için duvar kağıdı olarak koymak istediğiniz görüntüye dayalı bir kaç JPEG dosyaları oluşturur, uygun kırpma ve boyutlandırma uygular ve mümkün olan en iyi sıkıştırma kalitesini kullanarak bunları kaydeder.

Bazı bilgisayarlarda, aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:

c:\windows\system32\oobe\info\backgrounds\ klasörüne yazılamıyor.

Çözüm: Windows Gezgininde c:\windows\system32\oobe\info\ klasörünü açın, sonra backgrounds klasör adını backgrounds2 olarak değiştirin.

Sürümü: Windows 7 Logon Background Changer 1.5.2

Boyutu: 777 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Julien Manici

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 7 Logon Background Changer 1.5.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status