November 29, 2021


Windows 10 için Basit Temizleme Programı

Win10Clean, bazı varsayılan uygulamaları ve özellikleri kaldırarak Windows ortamınızı temizlemenizi sağlayan basit bir programdır.

Windows Defender’ı devre dışı bırakabilir, Win7 stili Dosya Gezgini’ne geri dönebilir, HomeGroup’u devre dışı bırakabilir, OneDrive’ı kaldırabilir, GameDVR’yi devre dışı bırakabilir, StartMenu reklamlarını kaldırabilir ve bağlam menüsünden bazı girdileri kaldırabilirsiniz.

Program ayrıca Windows’un Bing Hava Durumu, Windows Haritaları, İnsanlar, Finans ve diğerleri gibi varsayılan uygulamalardan bazılarını kaldırma olanağı da sunuyor. Özellikle programın kullanışlı bir özelliği olan uygulama kaldırıcı sayesinde, OneDrive da dahil olmak üzere, normalde kaldırılması zor olanları bile, hemen hemen tüm uygulamaların kaldırılmasına olanak tanır.

İhtiyacınız olmayan tüm uygulamaları kaldırdıktan sonra, bu yardımcı programın sunduğu başka bir özellikten yararlanabilir: Windows’un bunları otomatik olarak yeniden yüklemesini engelleyebilir, böylece bir daha asla endişelenmeniz gerekmez.

Ayrıca bu program, Not Defteri’nde yazdırma ve düzenleme gibi şeyleri kaldırarak bağlam menüsünü temizlemenize izin verir. Win10Clean oldukça basit ve birkaç özellikle kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Win10Clean sistem bilgileri:

Boyut: 200 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: Win10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Win10Clean İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status