February 20, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Win 8 Uyumlu onlineTV Programı

Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemi ile uyumlu onlineTV programının son sürümü. Bu program sayesinde Windows 8 de radyo dinleyebilir, TV yayınlarını online olarak izleyebilirsiniz.

Windows 8 de radyo dinlemek ve dinlediğiniz şarkıları kaydetmek ister misiniz? onlineTV programı sayesinde Windows 8 de radyodan dinlediğiniz şarkıları Mp3 ve diğer formatlarda kaydedebilirsiniz. Ayrıca müzik düzenleme editörü ile de kaydettiğiniz müzikleri düzenleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

onlineTV programı çevirim içi olarak dünyanın pek çok yerinden radyo dinlemeyi ve TV kanalarını izlemeyi sağlayan ücretsiz bir program. Tamamen yasal olarak kullanılan mükemmel bir program. Programın bir diğer güzel özelliği ise radyo kaydedici özelliği ile radyo da dinlediğiniz müzikleri hemen kaydedebilirsiniz. Radyoda dinlediğiniz müzikleri, şarkıları MP3, OGG, WAV, WMA veyaASF olarak kaydedebilirsiniz.

Ayrıca ses editörü ile kaydedilen parçaları daha sonra düzenleyebilir ve bu şarkıları müzik CD’si olarak hazırlayabilirsiniz. Kaydettiğiniz müzikleri PDA ya da iPod gibi mobil cihazlara kopyalabilir, aktarabilirsiniz.

onlineTV kayıt fonksiyonu sınırlı değildir. Müzik, video en sevdiğiniz yüzlerce şarkıyı seçin. Günlük gazetenin son haberleri okuyun …dünyanın herhangi bir yerden!

onlineTV programı XP, Vista, 7, Windows 8 (32/64 Bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Gereksinimler;

Boyutu: 13,60 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Win 8 Uyumlu onlineTV İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status