March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Win 8 Uyumlu Kayıt Defteri Temizleme Programı – Ücretsiz

Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarınız için PC temizleme, kayıt defteri temizleme ve optimizasyon programı arıyorsanız sizlere ücretsiz ve Türkçe kullanım sunan mükemmel bir programı sunacağım.

Wise Registry Cleaner programı Win 8 bilgisayarınızda ki kayıt defteri girdilerini temizleyerek bilgisayar performansını artırmayı amaçlayan ücretsiz bir programdır. PC temizleme ve optimizasyon özelliği ile PC performansını en üst seviyeye çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar

Wise Disk Cleaner Internet Explorer, Chrome, Firefox ve Safari tarayıcıları geçici dosyaları, geçmişi, çerezleri ve otomatik tamamlama formu geçmişi temizler. Wise Registry Cleaner programı Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur.

Yanlış, kayıp, zararlı, gereksiz sistem kayıt girdilerini temizleyen bu program ile bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Windows Kayıt Defterindeki girdileri temizlemek için en güvenli programlardan birisi olan Wise Registry Cleaner ile sisteminizin performansından daha çok faydalanabilirsiniz.

Programın özelliklerine bakalım;

  • Sadece birkaç saniye de tüm kayıt defteri girdilerini tarama.
  • Yedek kayıt güvenliği, geri yüklenmesini sağlar.
  • Hem acemi kullanıcılar ve profesyoneller için kullanımı çok kolay.
  • Tüm geçersiz kayıt defteri girdileri ve hata öğelerini kaldırarak ve optimize ederek bilgisayarınızın performansını artırır.
  • Ömür boyu ücretsiz teknik destek.

Admin Yorumu; Programı kendim kullandım ve çok memnun kaldım. Program her hangi bir reklam ya da yükseltme içermiyor. Gerçekten kullandıktan sonra memnun kalacaksınız.

Not: Program Türkçe diline otomatik geçiyor. Eğer Türkçe diline geçmezse Türkçe Dil Desteği paketini indirin.

Boyutu: 2,5 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Win 8 Uyumlu Kayıt Defteri Temizleme Programı Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status