March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Win 8 Uyumlu Dosya Sıkıştırma, Arşivleme Programı

Windows 8 kullanmaya başlayanlar işletim sistemleri ile uyumlu dosya sıkıştırma, arşivleme programı arıyorlar. Popüler dosya sıkıştırma, arşivleme programlarının aksine size hem ücretsiz hem de Türkçe kullanabileceğiniz hafif ve hızlı bir programı sunuyorum.

Bandizip programı ismiyle piyasaya yeni çıkmış olan bir dosya sıkıştırma programıdır. Türkçe kullanımı ve ücretsiz olmasıyla Win 8 kullanıcıları için ideal bir program olduğunu söyleyebilirim. Bandizip Win8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu olmasıyla birlikte XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile de uyumludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bandizip; WinZip, 7-Zip ve WinRAR‘ın yanı sıra diğer arşiv formatlarını da destekleyen güvenilir ve hızlı bir arşiv uygulamasıdır.

O, Zip biçimindeki dosyaları sıkıştırma ve ayıklama işini yüksek hızda arşivleme için çarçabuk yapar, hızlı “Sürükle ve Bırak” özelliği vardır ve çok çekirdekli sıkıştırma fonksiyonuna sahiptir.

  • Arşivleme ve arşivi açma: Zip(z01), ZipX(zx01), TAR, TGZ, 7Z(7z.001), EXE(e01)
  • Sadece arşivi açma: RAR(part1.rar, r01), ACE, ALZ, APK, ARJ, BH, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISO, LHA, LZH, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XZ, Z

Boyutu: 3,62 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 20 Mart 2013

    deniyeceğim bakalım teşekkürler

"Win 8 Uyumlu Dosya Sıkıştırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status