March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Win8 İçin Radyo Dinleme, TV İzleme Programı

Windows 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemi ile uyumlu ücretsiz radyo dinleme, TV izleme programı mı arıyorsunuz? Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz onlineTV programını tavsiye ederim.

Bu programın çok güzel özellikleri var. Windows 8 işletim sisteminiz ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz çok güzel bir program. Windows 8 bilgisayarınıza dünya da ki mevcut bir çok radyo istasyonunu dinleyebilir, ve bir çok TV kanallarını izleyebilirsiniz. Bu programın bir diğer güzel özelliği ise radyodan dinlediğiniz şarkıları kaydetme desteği. Radyo da dinlediğimiz çok güzel şarkılar olabiliyor. Hoşunuza giden müzikleri anında kaydedebilirsiniz. Şarkıları MP3, OGG, WAV, WMA formatında kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki programın arayüzüne bakabilirsiniz. Ne kadar gelişmiş özelliklere sahip olduğunu ve Windows 8 ile uyumlu olduğunu görebiliyoruz.

Ayrıca ses editörü ile kaydedilen parçaları daha sonra düzenleyebilir ve bu şarkıları müzik CD’si olarak hazırlayabilirsiniz. Kaydettiğiniz müzikleri PDA ya da iPod gibi mobil cihazlara kopyalabilir, aktarabilirsiniz.

onlineTV kayıt fonksiyonu sınırlı değildir. Müzik, video en sevdiğiniz yüzlerce şarkıyı seçin. Günlük gazetenin son haberleri okuyun …dünyanın herhangi bir yerden!

onlineTV programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 (32/64 Bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Gereksinimler;

Boyutu: 13,60 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Win 8 İçin Radyo Dinleme, TV İzleme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status