February 19, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

WiFi Remote ile Android telefon veya Android tabletten bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. Android telefona resim, video, müzik atmak için ilk önce bağlantı kablosu ile bilgisayara bağlamanız ve bilgisayarı yönetmek için bir uygulama yüklemeniz gerekir. Bu ücretsiz uygulama ile artık bunlara gerek kalmayacak. WiFi Remote uygulamasını Android mobil cihazınıza yükleyin ve Android Remote Server programını da Windows bilgisayara yükleyin. Daha sonra hem bilgisayarda hem de Android mobil cihazda bu uygulamaları açın. Artık Android telefondan bilgisayarı kontrol etmek mümkün.

WiFi ile Android Telefondan bilgisayarı kontrol edin

WiFi-Remote-android

Sponsorlu Bağlantılar

Android telefondaki müzikleri bilgisayardan hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bu uygulama özellikle medya dosyaları üzerine kontrol sağlamak için tasarlanmıştır. Android telefondaki müzikleri TTPlayer, WinampMedia Player Classic ile dinleyebilirsiniz. Uygulama şimdilik bu medya oynatıcıları destekliyor. Ayrıca  iTunes ve foobar2000 gibi diğer medya oynatıcıları kısmen desteklenir.

WiFi Remote, Windows’ta çeşitli medya çalarlar için kablosuz bir uzaktan kumanda. Bilgisayarınızda WiFi Remote Server yüklemeniz gerekir. WiFi bağlantısı sayesinde, müzik, film vb kontrol edebiliyorsunuz. Monitörü kapatabilirsiniz, gelen aramalar için otomatik susturma ile bilgisayar sesini kapatabilirsiniz.

Sürüm: WiFi Remote 1.2.6

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 1.4 MB

Gerekli Sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Üretici: KF Software House

Güncelleme: 1 Mart 2014

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WiFi Remote İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status