December 11, 2018


WiFi Hotspot Oluşturma Programı: PC veya laptop da wifi hotspot oluşturma programı.

WiFi Hotspot, bir bilgisayarı veya bir laptopu kablosuz modeme dönüştürmektir. Evinizde kablosuz ağınız var ve kendi bilgisayarınızı modem yapmak istiyorsunuz, bu durumda wifi hotpot oluşturmanız gerekir.

Ücretsiz olarak sunulan ve bu konuda yardımcı olacak bir programı paylaşmak istedim. Bu program sayesinde wifi hotspot oluşturarak bilgisayar veya laptopu kablosuz modem olarak kullanacaksınız.

Wifi Hotspot Tool ile bir kablosuz hotspot oluşturarak, internet bağlantısını diğer bilgisayar veya mobil cihazlar ile paylaşmaya yardımcı olmak amacıyla oluşturulan ücretsiz, küçük ama etkili bir araçtır.

Wifi Hotspot Tool, karmakarışık yapılandırma gerektirmeyen çok basit bir şekilde wifi hotspot oluşturmanızı sağlar. Bilgisayar veya laptopu wifi, kablosuz modem olarak kullanmak istiyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederim.

Bu ücretsiz program, hızlı bir şekilde wifi hotspot kablosuz erişim noktası oluşturmanızı ve şifre ile korumanızı sağlar. Şifre oluşturarak başkalarının kablosuz ağınıza bağlanmasını engelleyebilirsiniz.

Program için gerekli: .Net Framework 4

Wifi Hotspot Tool indir-wifi hotspot olusturma programi

Wifi Hotspot Tool programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 616 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WiFi Hotspot Oluşturma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status