webcamXP Free; Ücretsiz webcam kayıt programı ve çektiğiniz videoyu anında internette yayınlamayı sağlayan muhteşem programdır.

webcamXP Free Windows için en popüler web kamerası ve ağ kamerası yazılımıdır. webcamXP Free video kayıt programı, bilgisayar web kamerası ile çektiğiniz videoları anında internette veya bir web sitesinde yayınlamayı sağlar. Online olarak bilgisayarınızdan video yayını yapabilmeyi sağlar.

webcamXP Free tam anlamlı ile webcam kayıt programı, web kamerası ile video çekme/kaydetme ve çektiğiniz videoları anında internette paylaşmayı sağlayan ücretsiz bir program.

Her zaman güvenlik sistemi haline bilgisayarınızı dönüm ve diğer bilgisayarlara veya cep telefonu kullanarak herhangi bir yerden göz atın.

Ürünlerimiz web kamerası veya ağ kameraları kullanarak yerine düşük maliyetli video gözetim sistemleri koymak isteyen özel kullanıcılar ve şirketler için tasarlanmıştır.

Ayrıca otomatik yakalama veya kayıtları planlama veya hareket dedektörü kullanarak belirli eylemleri planlamak için, web sitenize canlı video yayını için webcamXP kullanabilirsiniz.

webcamXP Free, WebcamXP yazılımlarından tek kaynak kullanımlı ev sürümü. Yapmakta olduğunuz kamera kaydını HTTP, Windows Media Player veya FTP / FTPS / HTTP / HTTPS Post üzerinden internette yayınlama imkanı sunuyor. Bu video kaydınızın kopyalanmaması için üzerine katman ya da watermark denilen az belirtili yazılar ekleyebiliyorsunuz. Tek video kaynağı üzerinden ücretsiz yayın yapma imkanı sunuyor.

webcamXP Free indir-web kamerasi kayit programi

webcamXP Free webcam kayıt programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 15.85 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"webcamXP Free İndir (5.8.0.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status