March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Webcam’den Canlı Video Yayını Yapma Programı

Bilgisayarınızın web kamerasından canlı video yayını yapmak ister misiniz?

webcamXP Free ücretsiz programı sayesinde yapabilirsiniz. webcamXP Free web kamerası programı web üzerinden canlı video yayını yapmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

webcamXP Free Windows için en popüler web kamerası ve ağ kamerası yazılımı.

Her zaman güvenlik sistemi haline bilgisayarınızı dönüm ve diğer bilgisayarlara veya cep telefonu kullanarak herhangi bir yerden göz atın.

Ürünlerimiz web kamerası veya ağ kameraları kullanarak yerine düşük maliyetli video gözetim sistemleri koymak isteyen özel kullanıcılar ve şirketler için tasarlanmıştır.

webcamXP User Interface

Ayrıca otomatik yakalama veya kayıtları planlama veya hareket dedektörü kullanarak belirli eylemleri planlamak için, web sitenize canlı video yayını için webcamXP kullanabilirsiniz.

webcamXP Free, WebcamXP yazılımlarından tek kaynak kullanımlı ev sürümü. Yapmakta olduğunuz kamera kaydını HTTP, Windows Media Player veya FTP/FTPS/HTTP/HTTPS Post üzerinden internette yayınlama imkanı sunuyor. Bu video kaydınızın kopyalanmaması için üzerine katman ya da watermark denilen az belirtili yazılar ekleyebiliyorsunuz. Tek video kaynağı üzerinden ücretsiz yayın yapma imkanı sunuyor.

webcamXP Free web kamerasından, internetten canlı yayın yapma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 8,34 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Webcam’den Canlı Video Yayını Yapma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status