Bilgisayar kamerasından video kaydı yapmak için tamamen ücretsiz bir program.

Sosyal paylaşım sitelerinin iyice yaygınlaşması ile video kayıtları daha popüler olmaya başladı. Herkes kendi videolarını kaydederek sosyal paylaşım sitelerinden yayınlıyorlar. Komedi, sanatsal videolar vs tarzından yapılan video kayıtları, paylaşan kişilerin popülerliğini de artırıyor. Hangi açıdan bakarsanız bakın, video kayıtları yapmak her geçen zaman artmaya başladı.

Evinizde bilgisayarın kamerası karşısında video kaydetmek istiyorsanız yardımcı olacak ücretsiz bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Bilgisayarın kamerasından video çekmek isteyenler için ayrıca Video Booth ücretsiz programını da tavsiye ederim. Video Booth programı gerçekten çok iyi bir kalitede hizmet sunan ücretsiz bir video çekme programı.

MyCam programı, tüm bilgisayar kameraları ile uyumlu olan, kolay bir şekilde video kaydetmek için tasarlanmış basit bir programdır. Çok kolay bir şekilde web kamerasından video kaydı yapın ve sosyal paylaşım, video sitelerine ekleyebilirsiniz.

Kaydettiğiniz videoları dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Sadece video değil ayrıca kayıtları Mp3 olarak da kaydedebilirsiniz. MyCam programı çektiğiniz videoları  MJPEG/MP3 AVI formatında kaydedebilirsiniz.

Kaydettiğiniz videoları, programın arayüzünden de izleyebilirsiniz. AVI formatında kaydettiğiniz videoların beğenmediğiniz kısımları AVI video kesme programı ile ayırabilirsiniz. Programı İngilizce dilinde kullanacaksınız. Nasıl kullanırım diye de düşünmeyin, çok basit şekilde video kaydı simgesine tıklayarak video çekimi yapabilirsiniz.

e2eSoft MyCam indir-web kamerasindan foto cekme-video kaydetme programi

e2eSoft MyCam programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 1.86 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Web Kamerasından Video Çekmek İçin Ücretsiz Program" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status