April 15, 2021


VSO Video Converter: Video Dönüştürme ve Düzenleme Programı

VSO Video Converter, video dönüştürmek ve video düzenlemek için kullanabileceğiniz kaliteli bir programdır. MKV, AVI, DVD, Blu-ray, FLV, MP4 formatlarını dönüştürmeyi sağlar. iPhone, iPad, iPod, Xbox, PS3, Playstation, Android telefon ve tablet için uyumlu video dönüştürmeyi sağlar. Ayrıca AVCHD ve Blu-ray disk oluşturmayı destekler. VSO Video Converter video dönüştürmek ve düzenlemek için çok kolay kullanımlı bir arayüz sunuyor. Karmaşıklıktan uzak durarak hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

VSO Video Converter programı istediğiniz MPEG2, MPEG4, H264, Xvid Yüksek Çözünürlük ve SD codec ve çözücülerden birini seçerek özel profiller oluşturmanızı sağlar. Videoyu mp3’e çevirmek için uygun araçlar sağlar.

Video Dönüştürme

Dönüştürmek istediğiniz videoları ekleyin Output format kısmından hangi formata dönüştürmek istiyorsanız seçin ve ardından dönüştürme işlemini başlatmak için Start düğmesine tıklayın. Çıkış formatı olarak, akıllı telefonlar, tabletler, taşınabilir cihazlar, DVD video, ses formatları gibi seçenekler arasından dilediğiniz seçerek dönüştürme yapabilirsiniz.

VSO-Video-Converter-

Video Düzenleme

Düzenlemek istediğiniz videoları program arayüzüne ekleyin ve edit (düzenleme), cut (kesme) ve crop (kırpma), rotate (çevirme/döndürme), merge (birleştirme) ve diğer araçlar ile düzenleme yapın.

VSO-Video-Converter-video-editor

Sürüm: VSO Video Converter 1.2.0.18

Boyutu: 28.09 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: VSO-Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VSO Video Converter 1.2.0.18 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status