March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

VSO PhotoDVD

VSO PhotoDVD, fotoğraflardan slayt gösterisi hazırlamak ve hazırladığınız slaytları PC / TV / WEB üzerinde izlemeye elverişli hale getiren gelişmiş bir slayt yapma programıdır. Dijital fotoğraflarınızı alarak kolayca slayt gösterisi hazırlamanızı sağlar.

VSO PhotoDVD indirin ve çalıştırın. Slayt gösterisinde kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçin, arka plana müzik ekleyin, bilgisayarda, televizyonda veya web üzerinde izleyebilirsiniz. DVD player da izlemek için uygun formatta slaytları kaydeder. Önemli anların kalıcı olmasını sağlamak için, bu önemli anlara ait fotoğrafları ekleyin, üzerilerine yazı ekleyebilir ve sevdiğiniz müzikleri arka plan olarak ekleyebilirsiniz. Ailece televizyonda bu önemli anlarla dolu slayt gösterini izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

VSO PhotoDVD programı fotoğraflardan slayt gösterisi yapmak için adım adım yardımcı olacaktır. Resim, müzik ve yorumlar ekleyin. Canlı önizleme sayesinde yaptığınız işlemleri an be an izleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı oynadıkları şekliyle tüm slayt gösterisi ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Her fotoğraf için geçişler veya animasyonlar ekleyerek daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fotoğrafları düzenleme özelliği sayesinde döndürülmüş, siyah beyaz veya sepya olarak değiştirebilirsiniz. Farklı arka plan müziği için ses çalma listeleri ekleyebilirsiniz.

VSO PhotoDVD son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VSO PhotoDVD 3.0.8.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status