April 15, 2021


Vonext Private Lock: Ücretsiz Dosya Gizleme/Kilitleme Programı

Vonext Private Lock indir-dosya-gizleme-programiÖzel dosyalarınız olabilir ve özel dosyaları başkalarından gizlemek için ücretsiz program arıyorsanız Vonext Private Lock programını denemenizi tavsiye ederim. Bu ücretsiz program dosya ve klasörleri hızlı bir şekilde gizlemek için yardımcı olacaktır. Böylece kişisel dosyalarınız güvende olacaktır.

Vonext Private Lock programını bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman, bu program için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Gizleme istediğiniz dosyaları program arayüzüne bırakın. Gizlediğiniz dosyaları tekrar görmek istiyorsanız programa şifre ile giriş yapmanız gerekiyor. Şifreyi girdikten sonra, liste halinde gizlediğiniz dosyaları bulacaksınız.

Bu ücretsiz dosya gizleme programı, sağ tıklama menüsüne eklenerek kolay bir kullanım sunuyor. Bir dosyayı veya klasörü gizlemek istiyorsanız üzerine sağ tıklayın ve programın seçeneğini seçin.

Vonext Private Lock programının başlıca özelliklerine sayacak olursak; dosya ve klasörleri gizlemek/kilitlemek, dosya ve klasörlere erişmek için sağ tıklama menüsüne eklenme gibi faydalı özellikler sağlıyor.

Sürüm: Vonext Private Lock 1.0.0

Boyutu: 1.78 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Vonext

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Vonext Private Lock İndir – Ücretsiz Dosya Gizleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status