March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

VMware Workstation Pro

VMware Workstation Pro ile tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemini çalıştırmayı sağlayan gelişmiş bir yazılımdır. VMware Workstation ile bilgisayarınızda hem Windows, hem Linux,  hem de Pardus ve diğer işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Bu yazılım ile masaüstü bir sistem üzerinde birden fazla işletim sistemini aynı anda çalıştırabilir ve sanal bir network kurabilirsiniz.

Vmware Workstation, Intel x86 platformu üzerinde çalışan bir işletim sistemi üzerine bir uygulama olarak, bir sanallaştırma katmanı olarak kurulur.Bu sanallaştırma katmanının temel işlevi ise fiziksel donanım kaynaklarını sanal makina kaynakları ile ilişkilendirmektir. Sanal makinelerin işletim sistemleri donanımı doğrudan kontrol ettiklerini sanmaktadırlar ama artık cevap veren Vmware sanallaştırma katmanıdır!..

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama ile birden fazla işletim sistemini kullanmanın yanı sıra; İşletim sistemleri arasında dosya transferleri ve dosya işlemlerini yapabilir, çeşitli veri transferlerini gerçekleştirebilir ve işletim sistemlerine uyumlu modülleri diğer işletim sisteminde de çalıştırabilirsiniz.

Boyut: 303.66 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme Sürümü

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • cem
    28 Mart 2012

    selam dunya

  • 20 Aralık 2012

    tsklerr

"VMware Workstation 6.5.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status